Вы здесь

Результаты победителей Кубка по хортингу в рамках городского конкурсно-спортивного мероприятия «Мы - сыновья твои, Украина!»

РЕЗУЛЬТАТЫ ПОБЕДИТЕЛЕЙ 

Кубок по хортингу в рамках городского конкурсно-спортивного мероприятия «Мы - сыновья твои, Украина!», Посвященный Дню Вооруженных сил Украины среди юношей / девушек в разделе "Поединок".

далее на украинском

Командні результати:

місце

команда

1

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

2

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

3

ВПК «Ратоборець»

Результати   переможців   особистих   змагань:

Прізвище, ініціали

Вик. спорт. розряд

Організація:

територія / ФСТ

Вид програми

Результат

Харитончук Максим

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Альфа»

 юнаки

Вагова категорія  25-30 кг.

вік 8-9  років

Розділ змагання     «Двобій»

1-ше

Сєрік Іван

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Альфа»

2- ге

Ісмайлов Роян

 

СК «Піт Буль»

3-тє

Карунський Олексій

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Практик»

юнаки

Вагова категорія  30-35  кг.

вік 8-9 років

Розділ змагання   «Двобій»

1-ше

Гладкий Андрій

 

БСКХ «ВОЇН»

2- ге

Бордусь Дмитро

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Практик»

3-тє

Мельник Максим

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

КСК «Хортинг»

юнаки

Вагова категорія  35-40 кг.

 вік 8-9 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Мельников Єгор

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

КСК «Хортинг»

2- ге

Дацюк Владислав

 

ВПК «Ратоборець»

3-тє

Кікоть Ксенія

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

КСК «Хортинг»

юнаки

Вагова категорія  20+ кг.

вік 8-9 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Покотило Тіна

 

СК «Піт Буль»

2- ге

Горкава Маргорита

 

м. Бровари

 ЗОШ № 3

СК «Pitbull»

3-тє

Свердлов Андрій

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Альфа»

юнаки

Вагова категорія   20-25 кг.

вік 8-9 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Гриценко Антон

 

ГО «Міжнародний союз рукопашного хортингу»

2- ге

Кисленко Максим

Кисленко Владислав

 

БСКХ «ВОЇН»

Два 3-х

Тищенко Роман

 

СК «Піт Буль»

юнаки

Вагова категорія  45-50  кг.

вік 8-9 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

-----------------------

 

-----------------------

--------------

-----------------------

 

-----------------------

--------------

Светличний Павло

 

ВПК «Ратоборець»

юнаки

Вагова категорія  40-45 кг.

вік 8-9 років

Розділ змагання   «Двобій»

1-ше

Сушко Артем

 

ЗОШ № 305

СК «Вікторія»

2- ге

Книж Роман

 

?

3-тє

Бабич Роман

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Практик»

юнаки

Вагова категорія  35-40 кг.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Долматов Ілля

 

ВПК «Ратоборець»

2- ге

Татаренко Максим

 

ВПК «Ратоборець»

3-тє

Косинський Олександр

 

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

юнаки

Вагова категорія  50-55 кг.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Білий Іван

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Альфа»

2- ге

-----------------------

 

-----------------------

--------------

Духота Жанна

 

?

дівчат

Вагова категорія 50-55 кг.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Старець Катерина

 

ВПК «Ратоборець»

2- ге

-----------------------

 

-----------------------

--------------

Павлюк Артем

 

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

юнаки

Вагова категорія  30-35 кг.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Боровик Ілля

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

КСК «Хортинг»

2- ге

Шкуренко Олександр

 

МО ВГО «УФХ» в м. Васильків

3-тє

Мороз Гліб

 

 

СК «Greka MMA»

юнаки

Вагова категорія  40-45 кг.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Шкода Вадим

 

СК «Піт Буль»

2- ге

Нікітенко Влад

 

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

3-тє

Балакін Богдан

 

МО ВГО «УФХ» в м. Васильків

юнаки

Вагова категорія  25-30 кг.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Назаренко Олександр

 

ВПК «Ратоборець»

2- ге

Мартиненко Максим

 

ЗОШ № 305

СК «Вікторія»

3-тє

Бордусь Єгор

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Альфа»

юнаки

Вагова категорія  40-45 кг.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Жукаєв Артем

 

БСКХ «ВОЇН»

2- ге

Мартинюк Ростислав

 

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

3-тє

Тишко Олександр

 

ВПК «Ратоборець»

юнаки

Вагова категорія  55-60 кг.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Корецький Давид

 

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

2- ге

Хоменко Євгеній

 

ККХ «Сапсан»

3-тє

Клочко Станіслав

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Альфа»

юнаки

Вагова категорія  65-70 кг.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

-----------------------

 

-----------------------

--------------

-----------------------

 

-----------------------

--------------

Ільницька Вікторія

 

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

дівчата

Вагова категорія 30+.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Федоренко Ксенія

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Альфа»

2- ге

Кучерук Вікторія

 

ВПК «Ратоборець»

3-тє

Ковальова Аліна

 

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

дівчата

Вагова категорія  50-55 кг.

вік 10-11 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Онищенко Вікторія

 

ВПК «Ратоборець»

2- ге

Чернова Ксенія

 

м. Бровари

 ЗОШ № 3

СК «Pitbull»

3-тє

 

Фещенко Диана

 

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

дівчата

Вагова категорія 40+кг.

вік 12-13 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Шевчук Діана

 

?

2- ге

-----------------------

 

-----------------------

--------------

Шевель Ольга

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

КСК «Хортинг»

дівчата

Вагова категорія  45+ кг.

 вік 12-13 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Якименко Богдана

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

КСК «Хортинг»

2- ге

Комарова Марина

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

КСК «Хортинг»

3-тє

 

Гордійчук Іван

 

ДЮСШ ОС СК «Юність»

юнаки

Вагова категорія 45-50 кг.

вік 12-13 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Соловей Роман

 

ВПК «Ратоборець»

2- ге

Мірошніченко Ілля

 

ВПК «Ратоборець»

3-тє

Бурлака Богдан

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Альфа»

юнаки

Вагова категорія 25-30кг, вік 12-13 років

Розділ змагання  «Двобій

1-ше

-----------------------

 

-----------------------

--------------

-----------------------

 

-----------------------

--------------

 

Лукіянчук Богдан

 

ДЮСК «Хортинг-Бровари»

юнаки

Вагова категорія 40-45 кг.

вік 12-13 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Стоян Андрій

 

СК «Greka MMA»

--------------

Гуменюк Ілля

 

ВПК «Ратоборець»

--------------

Журавель Андрій

 

ВПК «Ратоборець»

юнаки

Вагова категорія  30-35 кг.

вік 12-13 років

Розділ змагання  «Двобій

1-ше

Свиридов Анатолій

 

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

2- ге

Зайцев Павло

 

ККХ «Сапсан»

3-тє

 

Мороз Герман

 

Київська інженерна гімназія

СК «Торнадо»

юнаки

Вагова категорія 55-60 кг.

вік 12-13 років

Розділ змагання   «Двобій»

1-ше

Гурьєв Денис

 

?

2- ге

Хафізов Артур

 

ДЮСК «Хортинг-Бровари»

--------------

Кудлаєнко Назар

 

ДЮСШ ОС СК «Юність»

дівчата

Вагова категорія 35-40 кг.

 вік 12-13 років

Розділ змагання  «Двобій

1-ше

Ласкута Дмитро

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Альфа»

2- ге

Костюченко Андрій

 

КПНЗ «КЦДЮТКВПВ»

СК «Альфа»

3-тє

 

Железняк Іван

 

БСКХ «ВОЇН»

юнаки

Вагова категорія 55-60 кг.

вік 12-13 років

Розділ змагання  «Двобій»

1-ше

Бігун Олег

 

БСКХ «ВОЇН»

2- ге

-----------------------

 

-----------------------

--------------

 

Лукійчук Богдан

 

ДЮСШ ОС СК «Юність»

юнаки

Вагова категорія 45-50 кг.

вік 12-13 років

Розділ змагання   «Двобій»

1-ше

Христич Олександр

 

БСКХ «ВОЇН»

2- ге

-----------------------

 

-----------------------

--------------

Добавить комментарий